No to odpalone!

Udostępnij

Facebook LinkedIn Twitter

Witaj w naszym pierwszym artykule. Jeśli tu jesteś to znaczy, że chcesz poznać naszą historię. Żeby cię jednak nie zanudzić postaram się w kilku zdaniach streścić, jak to się wszystko zaczęło.

Pomysł na Onespark zrodził się w 2011 roku w listopadzie, kiedy to podjąłem decyzję o założeniu firmy. Miałem już za sobą spore doświadczenie w zakresie pracy z dużymi i średnimi markami, tworząc serwisy www oraz kampanie billboardowe…

Chęć ciągłego rozwoju i pracowania z największymi, przygnała mnie do Stolicy. Tam projektowałem dla dużych Polskich i zagranicznych marek jak np: L’oreal, Plus GSM, Samsung. W między czasie rozszerzałem swoje umiejętności o motion design i 3D , które bardzo pomagały uzyskać jeszcze lepsze efekty wkładały w grafikę „nową jakość’- teraz już ograniczała mnie tylko wyobraźnia.

w 2018 roku onespark tworzy zgrany zespół pasjonatów grafiki i marketingu, ludzi chętnych do współpracy i zaangażowanych w każdy projekt. Wiedzę i doświadczenie zbieraną przez lata, przelewamy na projekty tworzone dla naszych klientów. Jesteśmy tu dla Was aby projektować, doradzać i budować pozytywne relacje.
Jeśli więc nie masz pomysłu jak wypromować swoją markę lub produkt, oraz jakich środków powinieneś użyć aby uzyskać optymalne efekty kliknij [tutaj] i skontaktuj się z nami.

Mamy nadzieję że nowa odsłona serwisu spowoduje że będziecie jeszcze bliżej nas, a nasz BLOG będzie wnosił powiew świeżości do waszej wiedzy na temat video marketingu, projektowania stron www i ciekawostek ze świata social media.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszych wybranych realizacji
Znajdziesz je [tutaj]

 

Do usłyszenia w kolejnym artykule.

Łukasz Pawlak

Dyrektor kreatywny/ Założyciel Onespark Agencja Kreatywna

Może Cię zainteresować

Co to jest agencja kreatywna

Agencja kreatywna od A do Z

Budowanie narracji marki i jej skuteczny marketing wymaga szerokiego spektrum działań i kompleksowej inicjatywy opartej na sprawdzonych technikach połączonych ze świeżą inicjatywą. Jeżeli właśnie tego szukasz, to agencja kreatywna jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. W przystępny sposób wytłumaczymy Ci wszystko, co trzeba o niej wiedzieć.

Przeczytaj Artykuł
Rozpocznijmy projekt