Skuteczna kampania marketingowa z małym budżetem? To możliwe!

Bez względu na to, czy dysponujesz małym, czy ogromnym budżetem marketingowym, jesteś w stanie przeprowadzić skuteczną kampanię wizerunkową lub sprzedażową.

Bez względu na to, czy dysponujesz małym, czy ogromnym budżetem marketingowym, jesteś w stanie przeprowadzić skuteczną kampanię wizerunkową lub sprzedażową. Istnieją bowiem sposoby uniwersalne, które można zastosować niezależnie od tego, jak duże zasoby finansowe możesz przeznaczyć na promocję. Brzmi, jak niezły clickbait? A jednak to prawda. Przeczytaj, zastosuj i przekonaj się sam.

Przczytaj artykuł

Od czego zacząć projektowanie serwisu www – 6 praktycznych wskazówek

A więc podjąłeś decyzję — pragniesz stać się właścicielem serwisu lub sklepu internetowego. Gratulujemy, bo jeśli okaże się, że masz smykałkę do prowadzenia biznesu w sieci, już niebawem możesz zasilić grono osób o bardzo zasobnym portfelu.

A więc podjąłeś decyzję — pragniesz stać się właścicielem serwisu lub sklepu internetowego. Gratulujemy, bo jeśli okaże się, że masz smykałkę do prowadzenia biznesu w sieci, już niebawem możesz zasilić grono osób o bardzo zasobnym portfelu. Zanim jednak zlecisz zbudowanie serwisu www profesjonalnej agencji, koniecznie powinieneś zastosować się do 6 porad, które prezentujemy poniżej. Dzięki temu będziesz spokojny, że wykonawca dobrze zrozumiał Twoje plany na podbój sieci.

Przczytaj artykuł

Video marketing – Czy powinieneś go uwzględnić w swoich działaniach marketingowych?

Kolejny rok ogłoszono rokiem video, a Ty wciąż zastanawiasz się, czy takie działania sprawdzą się w Twojej firmie...

Kolejny rok ogłoszono rokiem video, a Ty wciąż zastanawiasz się, czy takie działania sprawdzą się w Twojej firmie i czy nie porywasz się z motyką na słońce, nie dysponując kilkusettysięcznym miesięcznym budżetem na marketing? Mamy dobrą wiadomość. Zamiast rwać sobie włosy z głowy i kalkulować koszty emisji reklamy telewizyjnej przed ulubionym serialem Polaków, sprawdź, co możesz zdziałać, wdrażając do dotychczasowej strategii video marketing.

Przczytaj artykuł
Załaduj więcej
Rozpocznijmy projekt